nedelja, 18. januar 2026 leto 31 / št. 018
Logarjev "kiks leta"
V boj za županski stolček v Ljubljani se je podal tudi vidni član SDS Anže Logar. Sedanji župan Janković mu je takoj očital, da je Logar na seje mestnega sveta hodil "le po sejnine". Toda še večji problem je bila nekoliko nerodna napoved kandidature Logarja, ki je zatrdil, da lahko "na lotu zadeneš samo, če kupiš srečko". In da zato pač kandidira.
Boris Vezjak je ocenil, da bo ta izjava zagotovo prišla v za ožji izbor za "kiksa leta" in se vprašal, ali bo Anže Logar, ki je včeraj očitno "kupil srečko" - zadel sedmico?"
Očitno je namreč, da SDS v neenak boj proti Jankoviću pošilja kandidata, ki je že ob napovedi kandidature povsem prepričan, da je njegova zmaga na volitvah za župana Ljubljane približno enako (ne)verjetna, kot kot možnost povprečnega igralca lota, da zadene glavno nagrado.
Povedano drugače - skoraj nikakršna...
