REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Tako Udrih kot Vujačić tokrat brez zmage

Tako Udrih kot Vujačić tokrat brez zmageAndrzej Romański / pzkosz.pl; Wikimedia Commons; CC-BY-3.0

Košarkarji Detroit Pistons, za katere igra tudi Slovenec Beno Udrih, so v severnoameriški ligi NBA gostovali pri San Antonio Spurs, ki so zmagali s 96:86. Udrih je za Detroit, ki to sezono še naprej ostaja brez zmage na gostovanjih, v 18 minutah dosegel 12 točk in dva skoka.

Tudi New York Knicks, katerih član je Slovenec Saša Vujačić, niso igrali v domači dvorani. V gosteh pri Boston Celtics so izgubili s 87:115, devet minut je na tekmi odigral tudi Vujačić, ki je v tem času zgrešil tri mete na koš in dva za tri točke ter pod košem ujel eno odbito žogo.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.