REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Nov poraz Kopitarjevih kraljev

Nov poraz Kopitarjevih kraljevSarah Connors, Wikimedia Commons/CC-BY-2.0

Potem ko so Los Angeles Kings v severnoameriški hokejski ligi NHL v četrtek klonili na gostovanju pri Montreal Canadiens, so tokrat gostovali pri Ottawa Senators in doživeli nov poraz. Domači senatorji so zmagali z 2:1, potem ko je Mark Stone zadel sedem sekund pred koncem tekme. Slovenski zvezdnik v dresu kraljev Anže Kopitar je ostal brez točke.

Kopitar je v slabih 18 minutah na ledu sprožil tri strele proti vratom senatorjev, a je bil neuspešen. Enkrat je njegov poskus z igralcem več zaustavil domači vratar Craig Anderson, ki je sicer zbral 32 obramb, proti koncu druge tretjine pa je Kopitar po protinapadu iz bližine zgrešil vrata.

Kralje naslednja tekma čaka v nedeljo, ko bodo gostovali pri Winnipeg Jets.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.