REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Anže Kopitar klonil z 0:1

Hokejisti Los Angelesa so v severnoameriški ligi NHL izgubili proti Bostonu z 0:1. Edini gol na tekmi je moštvu slovenskega zvezdnika Anžeta Kopitarja zabil Jimmy Hayes že v prvi tretjini.

Ekipa Kopitarja je na dolgem nizu gostovanj, bostonska preizkušnja je bila četrta zaporedna na tujem, kralje pa čaka še pet gostujočih tekem, preden se bodo zadnji dan leta vrnili v domači Staples Center. Naslednji dvoboj bodo imeli proti Columbusu v noči na sredo.

V tekmi, kjer sta se izkazala oba vratarja, je imel nekaj manj dela domači Tuukka Rask, ki je za 34. "shutout" v karieri zbral 18 obramb. Kalifornijskemu vratarju Petru Budaju je ob prejetem golu uspelo zaustaviti preostalih 29 strelov.

Pri Los Angelesu v postavi ni bilo rahlo poškodovanega Dustina Browna, ki je tako prekinil niz 207 tekem, na katerih je nastopil, pa tudi ne Mariana Gaborika.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.