REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Dragić z Miamijem klonil po dveh podaljških

Košarkarji Miami Heat so na čelu s slovenskim zvezdnikom lige NBA Goranom Dragićem tokrat v domači dvorani gostili Orlando Magic in po dveh podaljških izgubili floridski derbi s 130:136. Dragić je v 45 minutah dosegel 19 točk, štiri skoke in pet podaj.

Tyler Johnson je za vročico, ki je v zadnji minuti rednega dela tekma lahkomiselno zapravila kar pet točk prednosti ter v zadnjih 40 sekundah prvega podaljška štiri točke, z 32 točkami dosegel strelski rekord kariere, Hassan Whiteside pa je 32 točkam dodal še 15 skokov.

Pri gostih se je s 26 točkami in 12 skoki izkazal Črnogorec Nikola Vučević, Evan Fournier pa je ob 26 točkah zadel odločilno trojko 1:26 minute pred koncem drugega podaljška, ki je dokončno zagotovila gostom zmago.

New York Knicks, katerih član je tudi Slovenec Saša Vujačić, so s 118:111 premagali Indiana Pacers, a Vujačić spet ni stopil na parket.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.