ponedeljek, 17. marec 2025 leto 30 / št. 076
Donald Trump je zelo potrt, ker mu v Beli hiši ne dovolijo več gledati porno filmov

Predsednik ZDA Donald Trump naj bi bil velik oboževalec seksa. To je večkrat povedal on sam, izvedeli pa smo tudi od porno zvezdnice Stormy Daniels, ki je razkrila, kako je Trump želel, da ga našeška po zadnjici z izvodom časnika Forbes. Podobne zgodbe iz Rusije so tudi znane.
Vendar naj bi imel Donald po preselitvi iz Trumpove stolpnice še nekaj več težav zaradi svojega nagnjenja. Po navedbah voditeljice Mike Brzezinski pa predsednikov največji problem ni ne preiskava o vpletanju Rusije v predsedniške volitve leta 2016, in ne strah pred ustavno obtožbo, pač pa naj bi bil prav nesrečen, ker v Beli hiši ne more več gledati porno filmov.
V oddaji »Morning Joe« so se pogovarjali z odvetnikom Stormy Daniels, ki naj bi imela spolne odnose s Trumpom leta 2006 ter tudi o obtožbah na njen račun s strani novega Trumpovega odvetnika Rudyja Giulianija o tem, da si njene besede ne zaslužijo resne obravnave, ker jih je izrekla – porno igralka. »Spoštujem vsa človeška bitja. Spoštujem celo kriminalce. Toda žal mi je, porno igralk ne spoštujem na enak način, kot spoštujem žensko, ki dela kariero ali žensko s stališčem, ali žensko, ki ima veliko samospoštovanje do sebe in ne bo prodala svojega telesa za seksualno izkoriščanje,« je dejal Giuliani.
»Ta hipokrizija je osupljiva,« je Giulianijeve besede komentirala voditeljica Brzezinski. »Kajti poznam nekoga, ki se je nedavno pogovarjal z Donaldom Trumpom o življenju v Beli hiši in največja pripomba Donalda Trumpa je bila, da mu v Beli hiši ni več dovoljeno gledati pornografije. No, to je sedaj novost za vas,« je dejala voditeljica, ki si je nato snela mikrofon in skupaj z voditeljem Joeom Scarboroughom odkorakala iz studia.
Odvetnik Stormy Daniels Michael Avenatti pa je Giulianija, nekdanjega župana New Yorka, ki si je slavo pridobil ob napadih 11. septembra, označil za »prasca.«
»Gospod Giuliani je zaradi teh komentarjev absoluten prasec; on pravzaprav trdi, da ženske, ki so vključene v filmsko industrijo za odrasle, ali druge oblike pornografije nimajo reputacije in si ne zaslužijo spoštovanja. Upam, da seveda ne bomo dosegli točke, kjer bo Rudy Giuliani policist, ki bo odločal, katera ženska si zasluži spoštovanje ali ne. Njegovi komentarji so svinjski, so obsojanja vredni, še posebej v današnjem času, zato bi ga moral predsednik takoj odpustiti,« je dejal Avenatti.
To pa se seveda ne bo zgodilo ravno zato, ker Giuliani govori prav tisti jezik, ki ga ameriški predsednik najboljše razume, ker je mešanica angleščine, ignorance, zaničevanja žensk, rasizma in prostaštva.