REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Arsene Wenger obtožen razžalitve

Angleška nogometna zveza je trenerja Arsenala Arsena Wengerja obtožila zaradi domnevne razžalitve. Wenger naj bi na nedeljski prvenstveni tekmi proti Burnleyju (2:1) razžalil četrtega sodnika. Nogometni trener je moral sicer že pri izenačujočem zadetku Burnleyja po polčasu predčasno na tribuno, saj je bil do delivcev pravice preveč oster.

Sodniki so Burnleyju po polčasu ob eni od akcij dodelili prosti strel, kar je Wengerja precej ujezilo, svoje nezadovoljstvo pa je znesel nad sodniki in moral zato predčasno s klopi. Po tekmi se je Wenger za svoje obnašanje sicer opravičil.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.