REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Francozinja Worleyjeva zmagovalka veleslaloma za Zlato lisico, Drevova 8., Štuhčeva 14., Robnikova 19.

Francozinja Tessa Worley je zmagala na veleslalomu za svetovni pokal alpskih smučark v Mariboru. Drugo mesto je osvojila Italijanka Sofia Goggia (+0,16), tretje je pripadlo Švicarki Lari Gut (+0,25). Vse tri slovenske finalistke so osvojile točke, za najboljši slovenski izid je poskrbela Ana Drev z osmim mestom.

Ilka Štuhec je tudi v Mariboru nadaljevala z dobrimi veleslalomskimi nastopi. S 14. mestom je postavila svoj najboljši izid v svetovnem pokalu v tej disciplini. V dvajseterici najboljših je končala tudi tretja Slovenka; Tina Robnik je vpisala 19. mesto.

V nedeljo bo na Mariborskem Pohorju v 53. izvedbi Zlate lisice na sporedu še slalom za svetovni pokal alpskih smučark.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.