REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

NHL: Pittsburgh na polovici poti do ubranitve naslova

Hokejisti moštva Pittsburgh Penguins so v domači dvorani v drugi tekmi velikega finala severnoameriške hokejske lige NHL premagali Nashville Predators s 4:1 (1:1, 0:0, 3:0) in povedli z 2:0 v zmagah. Prvi obračun je Pittsburgh dobil s 5:3, naslednji tekmi, prva že v soboto, pa bosta v Nashvillu.

Nashville je v 13. minuti po zaslugi Aberga Pontusa celo povedel, a je že v prvem delu izenačil Jake Guentzel. Odločilen je bil uvod v zadnjo tretjino. Že po desetih sekundah je za branilce naslova za 2:1 vnovič zadel Guentzel, ko pa sta v 44. minuti Scott Wilson in Jevgenij Malkin zadela v razmiku 15 sekund, je bil zmagovalec znan.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.