REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Kralji po treh zaporednih porazih do zmage v Koloradu

Kralji po treh zaporednih porazih do zmage v KoloraduAnže Kopitar

Hokejisti Los Angeles Kings so v severnoameriški ligi NHL gostovali pri Colorado Avalanche, kjer so prekinili niz treh zaporednih porazov. Tokrat so zmagali z 2:1, odločilni gol za vodstvo je dosegel Trevor Lewis. Slovenski hokejist v dresu kraljev Anže Kopitar je odigral 18 minut in pol tekme in v tem času v statistiko vpisal en strel na gol.

Pri gostih se je izkazal še vratar Peter Budaj, ki je zaustavil 24 strelov.

Naslednja tekma kralje čaka v četrtek, ko bodo v Staples Centru gostili Boston Bruins.

* Izidi:
Colorado Avalanche - Los Angeles Kings     1:2 (Anže Kopitar: 1 strel na gol v 18:25 minute za LA)
New Jersey Devils - Ottawa Senators        1:2
New York Rangers - Montreal Canadiens      2:3 (kazenski streli)
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins  1:3
Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets        5:4 (podaljšek)
Detroit Red Wings - New York Islanders     1:3
Tampa Bay Lightning - Edmonton Oilers      4:1
Nashville Predators - Calgary Flames       5:6 (podaljšek)
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks        3:5

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.