REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Gajser v prvi vožnji Jacksonvilla četrti

Gajser v prvi vožnji Jacksonvilla četrtiTim Gajser

Slovenski motokrosist Tim Gajser je v prvi vožnji dirke svetovnega prvenstva v ameriškem Jacksonvillu v elitnem razredu MXGP osvojil četrto mesto. Zmagal je domačin Eli Tomac.

Gajser je bil v prvi polovici uvodne vožnje na drugem mestu, pozneje pa je nekoliko popustil in prvo polovico ameriške preizkušnje končal na četrtem. Med zmagovalcem Tomacom in njim sta bila še Nizozemec Jeffrey Herlings in vodilni v SP Italijan Antonio Cairoli.

Na današnji ameriški preizkušnji svetovnega prvenstva od Slovencev nastopa le Gajser, ki si je v sobotnih kvalifikacijah privozil 11. izhodišče.

Druga vožnja v elitnem razredu MXGP bo v Jacksonvilu na sporedu ob 22. uri.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.