REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Dragić z Miamijem do drugem domače zmage

Dragić z Miamijem do drugem domače zmageGoran Dragić

Miami je na krilih Gorana Dragića zabeležil drugo zaporedno zmago na domačem parketu. Premagal je Atlanto s 104:93, kapetan pa je dosegel 19 točk in podelil šest asistenc.

Miami je sezono odprl z dvema porazoma v gosteh, serijo šestih domačih tekem pa je začel z dvema zmagama. V naslednjih dneh ga v dvorani Airlines čakajo še San Antonio, Boston, Minnesota in Chicago.

Drugo tekmo v nizu je zaradi težav s kolenom izpustil prvi strelec in skakalec Miamija na uvodnih dveh tekmah Hassan Whiteside, več točk od Dragića pa je tokrat dosegel Wayne Ellington - 20. Dragić je igral 32 minut, iz igre pa je metal 7:16 oziroma 43-odstotno.

Dosežek večera je uspel 21-letnemu Avstralcu Benu Simmonsu, ki je v dresu Philadelphie odigral šele četrto tekmo v ligi NBA. Dosegel je trojnega dvojčka - 21 točk, 12 skokov, 10 podaj.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.