REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Današnji rokometni posladek v Celju bo brez pravega tekmovalnega naboja

Rokometaši Celja Pivovarne Laško so vse dvome o 21. naslovu državnih prvakov razrešili minuli teden z zmagoslavjem v Novem mestu, tako da današnja tekma zadnjega kroga končnice za prvaka v ligi NLB z velenjskim Gorenjem, ki se bo v dvorani Zlatorog začela ob 20. uri, ne bo imela pravega tekmovalnega naboja.

Celjski rokometaši so bili v tej sezoni daleč pred vsemi. Svojo prevlado na domačem prizorišču so najprej dokazali aprila, ko so v velikem slogu osvojili pokalno lovoriko, v končnici domačega prvenstva pa so izkoristili številne težave svojih največjih tekmecev iz Velenja, ki so v tej sezoni pogrnili na celi črti na domačem in mednarodnem prizorišču.

Že pred zadnjim krogom je bilo jasno, da bodo prvoligaško druščino zapustili Slovenj Gradec 2011, Dol TKI Hrastnik, Drava Ptuj in Istrabenz plini Izola, iz 1. B SRL pa sta se v najmočnejšo ligo uvrstila Herz Šmartno in Slovan.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.