REDAKCIJA - KOLOFON (EKIPA)

Registracija edicije: Elektronski časopis INSAJDER je vpisan pri Ministrstvu za kulturo z odločbo št. 006-203/01 pod zaporedno številko 36. Mednarodna serijska številka edicije: ISSN 1408-0990. Odgovorni urednik Igor Mekina.

Anže Kopitar doživel prvi pravi poraz v sezoni

Hokejisti Los Angeles Kings so na gostovanju v Torontu doživeli prvi poraz v sezoni v rednem delu. Toronto je bil boljši s 3:2, Anže Kopitar, ki je na ledu preživel največ časa med vsemi napadalci - dobrih 22 minut in dobil 55 odstotkov sodniških metov, pa je tokrat ostal brez točk.

Kralji so tako prekinili niz štirih zmag in zgolj izenačili najboljši začetek sezone v zgodovini kluba. Na uvodnih sedmih tekmah so namreč osvojili trinajst točk, šestkrat so zmagali in enkrat izgubili po podaljšku.

Kopitar, ki je v novi sezoni dosegel že šest zadetkov in ostaja med desetimi najboljšimi igralci lige NHL, bo s soigralci nadaljeval kanadsko turnejo z gostovanji v Ottawi in Montrealu, na poti domov pa se bo ustavil še v Bostonu.

Naše delo na Insajder.com z donacijami omogočate bralci.